O nás

Rodinná firma „Vojtěchovský – Tlustý“ se zabývá zemědělskou výrobou, autodopravou a likvidací odpadů. Naše firma byla založena v roce 1990 a jejím nosným

IMG_9280programem je zemědělská prvovýroba. V současné době obhospodařujeme 165 hektarů orné půdy a  provozujeme farmu v Ješíně, která se specializuje na chov drůbeže. Jedná se o krůty, krocany, husy a kuřata chovaná na maso a nabízíme též 6-ti týdenní krůťata a 10-ti týdenní kuřice na snášku vajec, které jsou určeny pro domácí chov. Veškeré drůbeží maso, které prodáváme je z našeho chovu a je poráženo na vlastní porážce drůbeže registrační číslo CZ 21810091. Snažíme se oslovit běžného spotřebitele, aby mohl doma v kuchyni kulinářsky upravovat jiné maso než běžně zakoupené v síti potravinářských prodejen a řetězců.

Naší činností se snažíme stávajícím, ale i novým zákazníkům nabízet kvalitní cenově dostupné drůbeží produkty, základním cílem je stálé zlepšování a rozšiřování svých služeb. Velmi si vážíme všech zákazníků, proto je naší samozřejmostí Vaše spokojenost.